cs

RESTAURACE

Hotelová restaurace

Vážení hosté, ke vstupu do restaurace ve dnech pátek a sobota, v čase podávání večerního pětichodového menu jsou nutné rezervace s předchozím výběrem hlavního chodu. 

Výběr provedete v recepci při příjezdu do 17.00 hodin. Rezervace a výběr na následující dny pobytu jsou při snídaních.

Restaurace je otevřena od 18:30 a vydáváme pouze večerní menu pro hotelové hosty s rezervací .  

Ve dnech neděle až čtvrtek je otevřen v prostoru restaurace bar-gárni od 16.00 do 19.00  a podáváme pizzy a dezerty.

 

SNÍDANĚ
PO - PÁ  7.30 - 10.00
SO - NE - SVÁTKY  8.00 - 10.30

PODÁVÁNÍ VEČERNÍ MENU
pátek a sobota 18.30 - 21.30
POUZE HOTELOVÍ HOSTÉ  S REZERVACÍ NA VEČERNÍ MENU

steak

Přímé telefonní číslo pro rezervaci stolu je 487 525 405.

 Nevaříme zážitkovou gastronomii.

My vaříme z kvalitních, regionálních a italských surovin a ingrediencí a to samo o sobě už je zážitek.

 

ALA CARTE

Náš výběr je složen z pokrmů tradičních, regionálních českých a jídel z Itálie a středozemí. Pravidelně vybíráme a doplňujeme o nabídkové menu, kde jsou zastoupeny sezónní speciality. Jídelní i vinný lístek pro Vás neustále zdokonalujeme, a proto jej zde berte jako informativní.

VEČERNÍ MENU

Hotelovým klientům nabízíme večerní hotelové menu. Náš výběr je složen z tradičních jídel z čech, itálie a středozemí. Pravidelně pro Vás vybíráme a doplňujeme o sezónní speciality. Večerní hotelové menu obsahuje sezonní salátek, polévku, výběr ze tří hlavních jídel a dezert. Pro děti je připravena dětská nabídka.

SNÍDANĚ

Bohaté snídaňové, menu s výběrem sezónních a regionálních produktů a bioproduktů. Teplá i studená snídaně. Výběr čerstvého pečiva. Denně čerstvá nabídka sladkých pečených specialit. Nechybí koutek s energerticky hodnotnými cereálními produkty pro vitalitu a zdraví. Lze objednat snídaňový room servis i snídaňové balíčky.

DIETNÍ STRAVA

Dietní stravu a speciální pečivo atd. neposkytujeme, respektujeme donášku vlastního pečiva na snídaně. Vaříme z kvalitních surovin, je na zodpovědnosti každého, jakou stravu si objedná, nebo vybere při snídaních. V jídelním lístku jsou označeny alergeny.

VÍNOTÉKA

Vinný list  s více jak sedmi desítkami láhví se zaměřením na "Starý svět", nejen od moravských, italských, francouzských vinařů. Dále je zařazen výběr archivních vín stáří od 1963 do 1985. Archivních portských nefiltrovaných vín známých značek Sandeman, Taylor´s Cocburn a archivní vína zejména z oblasti Bordeaux, ta jsou proslulá svým potenciálem stárnout až několik desítek let. V některých případech je možná konzumace vín dosahujících až 100 let stáří. 

BAR

Nápojový lístek, kromě klasických nealkoholických nápojů. Oblíbené domácí sezonní limonády a vlastní ledový čaj, který připravíme přímo před Vámi. Na baru můžete ochutnat z nabídky: Whisky, Brandy & Cognac, Gin, Vodka, Likér, Rum...Od Žufánka, přez Pravda Vodka, Grappa Nonino až po Rémy Martin - Louis XIII

DEZERTY 

Naše vlastní výroba dezertů, variaci lívanečků, ovocných košíčků, tiramisu, panna cotty a horkých malin s vanilkovou zmrzlinou.

DORTY

Umělecké dílo pro Vaši oslavu, každý je dort originál z cukrářské výrobny JUSTIN

Tým gastronomie. Těšíme se na Vaší návštěvu

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 4 900 Kč

 • 2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár
  2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár

  od 3 600 Kč

Novinky

 • RECEPCE
  RECEPCE

  Omezení provozní doby - SAFE STAY