HOTEL BERG

Restaurace

Nevaříme zážitkovou gastronomii.

My vaříme z kvalitních, regionálních a italských surovin a ingrediencí, a to samo o sobě už je zážitek. 🙂

Telefonní číslo pro rezervaci stolu: +420 487 525 405.

Vážení hosté, ke vstupu do restaurace ve dnech pátek a sobota, v čase podávání večerního pětichodového menu, jsou nutné rezervace s předchozím výběrem hlavního chodu. 

Výběr provedete v recepci při příjezdu do 17.00 hodin. Rezervace a výběr na následující dny pobytu jsou při snídaních.

Restaurace je otevřena od 18:30 a vydáváme pouze večerní menu pro hotelové hosty s rezervací .  

Ve dnech neděle až čtvrtek je otevřen v prostoru restaurace bar-gárni od 16.00 do 19.00
a jsou podávány pizzy a dezerty.

SNÍDANĚ

Bohaté snídaňové menu s výběrem sezónních a regionálních produktů a bioproduktů. Teplá i studená snídaně. Výběr čerstvého pečiva. Denně čerstvá nabídka sladkých pečených specialit. Nechybí koutek s energerticky hodnotnými cereálními produkty pro vitalitu a zdraví. Lze objednat snídaňový room servis i snídaňové balíčky.
.
PO – PÁ  7:30 – 10:00   SO – NE – SVÁTKY  8.00 – 10.30

DIETNÍ STRAVA

Dietní stravu a speciální pečivo atd. neposkytujeme, respektujeme donášku vlastního pečiva na snídaně. Vaříme z kvalitních surovin, je na zodpovědnosti každého, jakou stravu si objedná, nebo vybere při snídaních. V jídelním lístku jsou označeny alergeny.

À LA CARTE

Náš výběr je složen z pokrmů tradičních, regionálních českých a jídel z Itálie a středozemí. Pravidelně vybíráme a doplňujeme o nabídkové menu, kde jsou zastoupeny sezónní speciality. Jídelní i vinný lístek pro Vás neustále zdokonalujeme, a proto jej zde berte jako informativní.

À la carte – sobota, neděle – rezervace obědy 12 -14 h

À la carte – GARNI – pondělí až čtvrtek 16-19 h

Nápojový lístek

VINOTÉKA

Vinný list s více jak sedmi desítkami láhví se zaměřením na „Starý svět“, nejen od moravských, italských, francouzských vinařů. Dále je zařazen výběr archivních vín stáří od 1963 do 1985. Archivních portských nefiltrovaných vín známých značek Sandeman, Taylor´s Cocburn a archivní vína zejména z oblasti Bordeaux, ta jsou proslulá svým potenciálem stárnout až několik desítek let. V některých případech je možná konzumace vín dosahujících až 100 let stáří.

BAR

Nápojový lístek, kromě klasických nealkoholických nápojů. Oblíbené domácí sezonní limonády a vlastní ledový čaj, který připravíme přímo před Vámi. Na baru můžete ochutnat z nabídky: Whisky, Brandy & Cognac, Gin, Vodka, Likér, Rum…Od Žufánka, přez Pravda Vodka, Grappa Nonino až po Rémy Martin – Louis XIII.

DEZERTY

Naše vlastní výroba dezertů, variaci lívanečků, ovocných košíčků, tiramisu, panna cotty a horkých malin s vanilkovou zmrzlinou.

DORTY

Umělecké dílo pro Vaši oslavu, každý je dort originál z cukrářské výrobny JUSTIN
Fotografie si můžete prohlédnout zde.

VEČERNÍ MENU

pátek a sobota 18.30 – 21.30
POUZE HOTELOVÍ HOSTÉ  S REZERVACÍ NA VEČERNÍ MENU

Hotelovým klientům nabízíme večerní hotelové menu. Náš výběr je složen z tradičních jídel z čech, itálie a středozemí. Pravidelně pro Vás vybíráme a doplňujeme o sezónní speciality. Večerní hotelové menu obsahuje sezonní salátek, polévku, výběr ze tří hlavních jídel a dezert. Pro děti je připravena dětská nabídka.

Tým gastronomie se těší na vaši návštěvu.