cs

Pobyty

12. Silvestrovský wellness pobyt v Bergu 2020/2021

3 noci / 4 dny balíček

cena od 8 250 Kč za osobu

1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 3 450 Kč za osobu

2. Wellness víkendový pobyt Berg pro pár

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 4 300 Kč za osobu

NABÍDKA
MĚSÍCE

Akce a novinky

 

SILVESTR a NOVÝ ROK 2021

Pobyt na 3 noci s polopenzí od 8 250 Kč  za osobu.

 

POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY - STAY SAFE

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A OMEZENÍ "KOVIT"

OBJEVTE MOŽNOSTI MÁCHOVA JEZERA A OKOLÍ

 

Staré Splavy u Máchova jezera je oblíbené residenční středisko pro pořádání rodinných i firemních pobytů. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel. Prostředí pro váš relax i sportovní vyžití při golfu, tenisu, nebo vyjížďkách kolech i na koni. Okolí Máchova jezera pro cyklistiku, vodní sporty a poznávání kouzla flory. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Muzeum Česká Lípa pro historii, kulturu i zajímavé výstavy. Adrenalin na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Sportovní rybolov, nebo lov v Dančí oboře.  Písečné pláže, minigolf, půjčovny kol. 

 

STOVĚŽATÁ PRAHA NA DOSAH

 

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Koná se zde mnoho kulturních akcí, koncertů a výstav. Aquapalace Čestlice je plný vodní zábavy pro celou rodinu. Malá Strana, Staré město, Pražský hrad, Obecní dům či Karlův most. Nechte se okouzlit historickým centrem Prahy s mnoha významnými památkami. Nákupní zóny v Praze a proslulá Pařížská ulice se širokou nabídkou obchodů a značek. Moderní nákupní centra nabízejí módu a design od lokálních i nejlepších světových značek.

 

ROMANTICKÝ SPA WELLNESS HOTEL NA BŘEHU MÁCHOVA JEZERA 

 

Hotel se nachází v borovém lese 100 metrů od vodní plochy Máchova jezera a s výhledem na Jacht klub a přístaviště parníků.  Objekt byl postaven v roce 1925. Za svou dobu prošel několika rekonstrukcemi. V roce 2017 byla dokončena dostavba Kongresové haly, wellness a elektonicky střeženého parkoviště. V hotelu máme kategorie pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s balkonem nebo s terasou, junior, suite, suite (apartmán). Wellness   je na celkové ploše 720 m2 a je rozdělen na privátní "FAMILY SPA", "WELLNESS THERAPY" a fitness. Na recepční halu navazuje Lobby a Bar Melodie s galerií "RINGOLAND" s tanečním parketem. Hotelová restaurace je s pizzerií má dvě části na které navazuje terasa a La Salon v anglickém stylu. Naše vinotéka má 13.000 láhví. Parkovací plocha je přímo před hotelem. Na kola Vám poskytneme cykloboxy. Hotelové pokoje a prostory jsou nekuřácké. Pobyty pouze bez domácích mazlíčků. Hotel je bez výtahu.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

 

NAŠE FACEBOOKOVÁ STRÁNKA