cs

Pobyty

1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 4 450 Kč za osobu

5. Dokonalá relaxace v Bergu

3 noci / 4 dny polopenze

cena od 6 250 Kč za osobu

10. Pobyt pro pár s polopenzí a SPA WELLNESS

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 3 265 Kč za osobu

Akce a novinky

 

HOTELOVÁ RESTAURACE

Vážení hosté, restaurace je otevřena ve vybraných časechpouze pro hotelové hosty s večerním menu a rezervace. Prosím, udělejte rezervaci a objednejte si večerní menu do 17 hodin v recepci hotelu.  

OBJEVTE MOŽNOSTI MÁCHOVA JEZERA A OKOLÍ

 

Staré Splavy u Máchova jezera je oblíbené residenční středisko pro pořádání rodinných i firemních pobytů. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel. Prostředí pro váš relax i sportovní vyžití při golfu, tenisu, nebo vyjížďkách kolech i na koni. Okolí Máchova jezera pro cyklistiku, vodní sporty a poznávání kouzla flory. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Muzeum Česká Lípa pro historii, kulturu i zajímavé výstavy. Adrenalin na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Sportovní rybolov, nebo lov v Dančí oboře. Písečné pláže, minigolf, půjčovny kol. 

 

ROMANTICKÝ SPA WELLNESS HOTEL NA BŘEHU MÁCHOVA JEZERA 

 

Hotel se nachází v borovém lese 100 metrů od vodní plochy Máchova jezera a s výhledem na Jacht klub a přístaviště parníků.  Objekt byl postaven v roce 1925. Za svou dobu prošel několika rekonstrukcemi. V roce 2017 byla dokončena dostavba Kongresové haly, wellness a elektonicky střeženého parkoviště. V hotelu máme kategorie pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s balkonem nebo s terasou, junior, suite, suite (apartmán). Wellness   je na celkové ploše 720 m2 a je rozdělen na privátní "FAMILY SPA", "WELLNESS THERAPY" a fitness. Na recepční halu navazuje Lobby a Bar Melodie s tanečním parketem. Hotelová restaurace má dvě části na které navazuje wellness terasa. Hotelové parkoviště je v areálu za závorou. Nabízíme možnost parkování i na hotelovém uzavřeném elektronicky střeženém parkovišti. Na kola máme před hotelem cykloboxy, stojany a veřejnou kolárnu. Hotelové pokoje a prostory jsou nekuřácké. Pobyty pouze bez domácích mazlíčků. Hotel je bez výtahu.

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

 

NAŠE FACEBOOKOVÁ STRÁNKA