cs

Pobyty

1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 4 900 Kč za osobu

2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár

2 noci / 3 dny snídaně

cena od 3 600 Kč za osobu

3. Zvýhodněný pobyt s wellness s masáží (neděle - pátek)

5 nocí / 6 dní snídaně

cena od 8 950 Kč za osobu

Akce a novinky

 

RECEPCE

Omezení provozní doby - SAFE STAY 

OBJEVTE MOŽNOSTI MÁCHOVA JEZERA A OKOLÍ

Staré Splavy u Máchova jezera je oblíbené residenční středisko pro pořádání rodinných i firemních pobytů. Vodní plocha nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí a šlapadel. Prostředí pro váš relax i sportovní vyžití při golfu, tenisu, nebo vyjížďkách kolech i na koni. Okolí Máchova jezera pro cyklistiku, vodní sporty a poznávání kouzla flory. V okolí je nespočet restaurací, cukráren, kaváren ale také diskoték. Muzeum Česká Lípa pro historii, kulturu i zajímavé výstavy. Adrenalin na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Sportovní rybolov, nebo lov v Dančí oboře. Písečné pláže, minigolf, půjčovny kol. 

ROMANTICKÝ SPA WELLNESS HOTEL NA BŘEHU MÁCHOVA JEZERA 

Hotel se nachází v borovém lese 100 metrů od vodní plochy Máchova jezera a s výhledem na Jacht klub a přístaviště parníků.  Objekt byl postaven v roce 1925. Za svou dobu prošel několika rekonstrukcemi. V roce 2017 byla dokončena dostavba Kongresové haly, wellness a elektonicky střeženého parkoviště. V hotelu máme kategorie pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s balkonem nebo s terasou, junior, suite, suite (apartmán). Wellness   je na celkové ploše 720 m2 a je rozdělen na privátní "FAMILY SPA", "WELLNESS THERAPY" a fitness. Na recepční halu navazuje Lobby a Bar Melodie s tanečním parketem. Hotelová restaurace má dvě části na které navazuje wellness terasa. Hotelové parkoviště je v areálu za závorou. Nabízíme možnost parkování i na hotelovém uzavřeném elektronicky střeženém parkovišti. Na kola máme před hotelem cykloboxy, stojany a veřejnou kolárnu. Hotelové pokoje a prostory jsou nekuřácké. Pobyty pouze bez domácích mazlíčků. Hotel je bez výtahu.

RECEPCE 

Jsme certifikováni HOTEL SAFE STAY: Omezení kontaktu personálu s klienty hotelu. Omezení pohybu osob mimo ubytovaných v hotelovém prostoru. Recepce je otevřena v čase pro CHECK-IN (14.00-19.00) a CHECK-OUT (8.00-11.00). Průběhové úklidy jsou pouze na vyžádání. Recepční jsou v dosahu telefonu na čísle, které je na informacích na recepčním pultě. Hotel je přístupný pouze na hotelovou kartu. Předčasný CHECK-OUT a opožděný CHECK-IN mimo provozní doby recepce je nutné řešit v předstihu telefonicky. 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

 

NAŠE FACEBOOKOVÁ STRÁNKA