cs

RINGOLAND

„RINGOLAND je místem kde začíná a končí umění“

Galerii Františka Ringo Čecha „RINGOLAND“ najdete v HOTELU BERG ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera.

Z otevření Ringolandu

 

 — 45 ORIGINÁLŮ OBRAZŮ — FILMOVÁ PROJEKCE — 110 GRAFICKÝCH LISTŮ — 

— NEZVEŘEJNĚNÁ FOTA — ARTEFAKTY — NEZVEŘEJNĚNÁ FOTA —

 — OBRAZY — NA PRODEJ — GRAFICKÉ LISTY — 

 — UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY — BELETRIE — 

— RINGOLAND —

Ukázka z Ringolandu


V tomto duchu budete vtaženi do doby generace Beatles…V galerii známého českého hudebníka, spisovatele, scénáristy a divadelníka Františka Ringo Čecha najdete  zde více jak čtyřicet originálů umělcových obrazů a desítky grafik, galerie je doplněna o osobní artefakty a soukromé doposud nezveřejněné fotografie z Ringova života. Prohlídka začíná denně od 9 do 18 hodin každou celou hodinu a nabízí projekci o životě a tvorbě legendy Františka Ringo Čecha. Dozvíte se zajímavosti z Mistrova života, který komentuje jeho přítel Petr Novotný. Následuje filmová část z otevření Ringolandu a ukázka z mistrovava atelieru. Následně Vám jednotlivé obrazy osobně představí svým osobitým výkladem sám autor. Prohlídka trvá více jak 40 minut a zcela jistě budete překvapeni rozsahem tvorby.

Po skončení prohlídky můžete ochutnat některé z oblíbených jídel a nápojů Františka Ringo Čecha v Restauraci BERG a navštívit shop Ringolandu. Máte zde jedínečnou možnost objednávky originálu obrazu, nákupu grafických listů, beletrie a upomínkových předmětů.

V případě zájmu objednání si originálu obrazu, Vám zašleme na základě poptávky cenovou nabídku. Orientační ceny jsou od 25.000 do 100.000 Kč. Ceny obrazů se liší dle pracnosti a velikosti plátna. Doba je závislá na Františkově vytížení, pohybuje se většinou od 1 do 3 měsíců.V ojedinělých případech nejznámějších obrazů máme některé v zásobě, případně nabídneme z volných namalovaných děl. 

Ringoland shop

Spojte se s námi na Facebooku a budete vědět o chystaných novinkách.

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 3 450 Kč

 • 3. Zvýhodněný pobyt s wellness s masáží (neděle - pátek)
  3. Zvýhodněný pobyt s wellness s masáží (neděle - pátek)

  od 6 440 Kč

Novinky

 • COVID 19 - POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY
  COVID 19 - POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY

  BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A OMEZENÍ "COVID 19"

 • HOTEL, RESTAURACE, WELLNESS
  HOTEL, RESTAURACE, WELLNESS

  DOČASNĚ UZAVŘENO, NA VEŠKERÉ POBYTY V DOBĚ UZAVŘENÍ (I NEVRATNÉ CENY) VÁM PO DOHODĚ NABÍDNEME JINÝ TERMÍN. POUKAZY PRODLUŽUJEME DO 31.3.2021