HOTEL BERG

Léto

Největším lákadlem v okolí Hotelu Berg je Máchovo jezero, které je vzdáleno 100 metrů od hotelu. S rozlohou 280 hektarů poskytuje příležitosti pro aktivní rekreaci. Jsou zde písečné pláže s vodními atrakcemi a dětským bazénem na vodě. Půjčovny šlapadel, lodí, paddleboadrů a windsurfingů. Pokud chcete rybařit na Máchově jezeře, nebo okolních šesti privátních revírech, lze koupit časově omezené povolenky. Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice s sekci Vody ke koupání.

Využít můžete i JACHTING S KAPITÁNEM.

V blízkém okolí hotelu najdete širokou nabídku sportovišť, dvanáct tenisových kurtů s antukovým povrchem, půjčovny kol, elektrokol, elektrokoloběžek, adrenalinovou lanovou dráhu Jungle Creek a minigolf. Další možností je návštěva Paintballového centra, Autodromu v Sosnové. Pokud chcete na svět pohlížet z koňského sedla, můžete využít turistickou jízdárnu ve Vrchovanech u Dubé, nebo Klub westernového ježdění v České Lípě.

Jestliže hrajete golf, nenechte si ujít hru na našem partnerském hřišti v Mladé Boleslavi, nebo na jednom z dalších 10 hřišť s dojezdem do hodiny. Od hotelu je 150 metrů zastávka pravidelné lodní dopravy na Máchově jezeře. Volný čas můžete také využít k pěší turistice nebo cykloturistice po romantickém okolí. Oblíbené jsou hudební festivaly Mácháč a České hrady, Eurohry Doksy a Bělské balonové hemžení.