HOTEL BERG

Pokoje

Zjistit dostupnost:

 PROHLÉDNĚTE SI, CO NAŠE POKOJE NABÍZEJÍ

S výběrem a dostupností vám ochotně pomůže náš personál.
V ceně pokoje je parking, Wi-Fi, bohatá kontinentální snídaně.
(Nejsou zahrnuty místní poplatky 30 Kč pro rok 2023 za osobu a noc – hradí se při odjezdu.)
Všechny hotelové prostory jsou nekuřácké.
Pobyty bez možnosti domácích mazlíčků.
Na pokojích platí zákaz skladování kol pod pokutou 1 500 Kč.

SINGLE ROOM

Standardní nekuřácký jednolůžkový pokoj. Pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.Ložnice mají pohodlné postel s protialergickou matrací. Na pokoji je SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, pokojový bar, telefon, trezor, skříň. Obsazení 1 osoba s možností další 1 osoby na přistýlce. Strava: ubytování se snídaní.

DOUBLE ROOM

Standardní nekuřácký pokoj bez balkonu. Vybavení základní : pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, pokojový bar, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuálně od 16 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby, přistýlka možná pro 1 osobu, další přistýlky dotazem. Strava: ubytování se snídaní.

DOUBLE ROOM + BALCONY

Standardní nekuřácký hotelový pokoj s přístupem na balkon. Vybavení základní: Pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, pokojový bar, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuálně od 16 -38,5 m2 obsazení: 2 osoby, možná přistýlka pro 1 osobu.
Strava: ubytování se snídaní.

DOUBLE ROOM + TERASA

Hotelový nekuřácký pokoj s jednou ložnicí a terasou. Vybavení základní : Každý pokoj a apartmán má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky nebo křesla. Na pokojích jsou SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, pokojový bar , telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Obsazení: 2 osoby, přistýlka je možná pro 1 osobu. Strava: ubytování se snídaní.

JUNIOR SUITE

Junior suite je nekuřácký hotelový pokoj rozšířený o dětský pokoj s palandami. Vybavení základní : Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky nebo křesla. Na pokojích jsou SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby a další možné 3 osoby na přistýlkách. Strava: ubytování se snídaní.

SUITE WITH BALCONY

Apartmány jsou nekuřácké, klimatizované pokoje. Obsahují podkrovní hotelový pokoj (ložnici) a obytný pokoj se vstupem na balkon.
Vybavení základní : Mají vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou SMART LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, pokojový bar, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby s možností 2 dalších osob na přistýlkách v obytné místnosti. Strava: ubytování se snídaní.