cs

Konference a kongresy

Kongresová nabídka

Firemní akce s ubytováním pouze od 3. ledna do 25. června nebo od 1. září do 23. prosince.

Kongresový sál a zázemí hotelu je vhodné pro výjezdní zasedání, konference, sympozia, teambuildingy a setkání s klienty. Sál je vybaven prezentačními regály, projektorem s pc, ozvučením, flipcharty.

Salonek Melodie projektorem a ozvučením navazuje na Lobby (do 80 osob). Večer je prostor vhodný pro večerní aktivity s tanečním parketem, s barem, krbem, billiardem …

La Salon je salonek (do 25 osob) pro školení, ale i s možností uspořádání i malých rautů a Coffee breaků.               

Restaurace je rozdělená na dvě části s kapacitou 80 osob (s La Salonem 105 osob), navazuje na přilehlý venkovní prostor k odpočinku s výhledem na jezero. Restaurace nabízí středozemní a italskou gastronomii à la carte, hotelové večerní menu a pravidelné sezonní nabídky. Vinotéka tuzemských a evropských vín s vybraným archivem. Na baru je výběr pálenek a likérů, nealkoholických nápojů a kávy.

Wellness na 720 m2 je rozdělen na samostatné části. V privátní části Spa Wellness je vnitřní bazén, whirpool, Kneippovy lázně, solární louka, finská sauna Helsinky, biosauna Oslo, solný parní box Salzburg, infrasauna a bazénový bar. Prostor navazuje na venkovní odpočinkovou zónu s výhledem na jezero. Část Wellness Therapy nabízí možnosti výběru masáží, zábalů, privátní vířivé vany, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Specialitou je Hammam – peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem. Část Fitness má 9 cvičících zón.

Ochutnávka italských sýrů, uzenin a šunek

Plnotučný kravský sýr gorgonzola dolce cremosa , vyzrálý ovčí Pecorino Romano Zarpellon, měkký kravský sýr Asiago DOP, Parmská šunka z vepřové kýty Prosciutto crudo mattonella Maletti, Salám z vepřového masa Emiliano Bonfatti, Sušený speck tyrolský Steiner, Focaccia

Finger food

Grilovaná kreveta s chilli (TOP), mini Hovězí steaky (TOP), mini tataráčky lososa se snítkou cibulové natě (TOP), mini tataráčky beef na vykrojených topinkách (TOP)
Mozzarellka na grilu v parmské šunce, grilovaná kreveta s řasou, roastbeefové mini rolky, ovčí sýrový krém.

Ochutnávky vín s možným párováním s Finger food

 

Sommelier a znalec vín z anglie Paul Kurs

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 4 900 Kč

 • 2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár
  2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár

  od 3 600 Kč

Novinky

 • RECEPCE
  RECEPCE

  Omezení provozní doby - SAFE STAY