cs

EVENTS

Konference, školení a firemní dny

 

  KONGRESOVÁ HALA — BAR MELODIE — LOBBY BAR — LA SALON —

 — SPA WELLNESS — WELNESS THERAPY — FITNESS —  

— MÁCHOVO JEZERO —  TEAMBUILDING — 

— PARKING — 

Objednávky na events s ubytováním pouze od 5. ledna do 30. června nebo od 1. září do 22. prosince.

Hledáte inspirativní prostředí pro vaše firemní zasedání, konferenci, školení nebo teambuilding? Místo, kde najdete klid a soukromí pro vaši firemní akci? Například: školení v kongresové hale, coffee break v lese s výhledem na jezero, teambuilding nebo párty na parníku, párty a grilování v přírodě, večerní wellness. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku přímo na míru. Pro více informací prosím pište na events@hotelberg.cz. Připravíme pro Vás prostory našich sálů pro pořádání konferencí a školení či výjezdních zasedání, poptejte a vytvoříme konferenční nabídku na míru. Zde podklady ke stažení.

21 pokojů včetně 4 suitů s výhledem na Máchovo jezero a do našeho borového lesa. Internetové WiFi připojení ve všech prostorách hotelu. Konferenční sál se základní kapacitou 85 míst (až 190). Technické vybavení konferenční místnosti (data projektor, ozvučení, flipchart). Restaurant s nabídkou regionální a italské kuchyně. Catering: coffee breaky, rauty, grilování, večerní tříchodové nebo tématické menu. Wellness therapy & privátní wellness spa centrum na ploše 720 m2 . Trvale uzavřené elektronicky hlídané parkoviště na osobní automobily. Gril a pikniky s výhledem na jezero. Aquapark Staré Splavy s písečnou pláží, plovoucím bazénem je 300 metrů od hotelu. Přístavní molo pro parníky 100 před hotelem  V případě požadavků zajištění outdoorových aktivit je možnost využít hotelový areál.

Svatby

Vychutnejte si svůj svatební den bez starostí, o veškerou přípravu se za Vás postaráme my! Připravíme hostinu formou menu, rautu či banketu dle Vašich požadavků, máme možnost privátních salonků pro uzavřenou společnost. Zajistíme i bezpečný odvoz, zajištění tranferu pro vaši společnost.

Společenské akce

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 4 900 Kč

 • 2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár
  2. Wellness GÁRNI pobyt Berg pro pár

  od 3 600 Kč

Novinky

 • RECEPCE
  RECEPCE

  Omezení provozní doby - SAFE STAY