cs

EVENTS

Konference, školení a firemní dny

 

  KONGRESOVÁ HALA — BAR MELODIE — LOBBY BAR — LA SALON —

 — SPA WELLNESS — WELNESS THERAPY — FITNESS —  

— MÁCHOVO JEZERO —  TEAMBUILDING — 

— PARKING — 

Objednávky na events s ubytováním pouze od 5. ledna do 12. června nebo od 16. září do 22. prosince.

Hledáte inspirativní prostředí pro vaše firemní zasedání, konferenci, školení nebo teambuilding? Místo, kde najdete klid a soukromí pro vaši firemní akci? Například: školení v kongresové hale, coffee break v lese s výhledem na jezero, teambuilding nebo párty na parníku, párty a grilování v přírodě, večerní wellness. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku přímo na míru. Pro více informací prosím pište na events@hotelberg.cz. Připravíme pro Vás prostory našich sálů pro pořádání konferencí a školení či výjezdních zasedání, poptejte a vytvoříme konferenční nabídku na míru. Zde podklady ke stažení.

21 pokojů včetně 4 suitů s výhledem na Máchovo jezero a do našeho borového lesa. Internetové WiFi připojení ve všech prostorách hotelu. Konferenční sál se základní kapacitou 85 míst (až 190). Technické vybavení konferenční místnosti (data projektor, ozvučení, flipchart). Restaurant s nabídkou regionální a italské kuchyně. Catering: coffee breaky, rauty, grilování, večerní tříchodové nebo tématické menu. Wellness therapy & privátní wellness spa centrum na ploše 720 m2 . Trvale uzavřené elektronicky hlídané parkoviště na osobní automobily. Gril a pikniky s výhledem na jezero. Aquapark Staré Splavy s písečnou pláží, plovoucím bazénem je 300 metrů od hotelu. Přístavní molo pro parníky 100 před hotelem  V případě požadavků zajištění outdoorových aktivit je možnost využít hotelový areál.

Svatby

Vychutnejte si svůj svatební den bez starostí, o veškerou přípravu se za Vás postaráme my! Připravíme hostinu formou menu, rautu či banketu dle Vašich požadavků, máme možnost privátních salonků pro uzavřenou společnost. Zajistíme i bezpečný odvoz, zajištění tranferu pro vaši společnost.

Společenské akce

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 3 350 Kč

 • 9. Silvestrovský wellness pobyt
  9. Silvestrovský wellness pobyt

  od 7 601 Kč

Novinky

 • PLATBA POBYTU
  PLATBA POBYTU

  zaměstnavatelem z fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP) od Vašeho zaměstnavatele.

 • ABSOLUTE WINNER HOTEL OF THE YEAR 2018  SPA & WELLNESS
  ABSOLUTE WINNER HOTEL OF THE YEAR 2018 SPA & WELLNESS

  Děkujeme za podporu, získali jsme titul.

 • Booking 2017
  Booking 2017

  Získali jsme Certifikát : Guest Review Awards 2017

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..