HOTEL BERG

Připravujeme - Apartmány BERG

Připravujeme investiční apartmány BERG

36 apartmánů a 8 mezonetových bytů a 12 studií s exlusivním výhledem na jezero

Studie projektu k výstavbě a prodeji investičních apartmánů, který může být součástí hotelového komplexu. Jedná se pouze o studii a návrh možného budoucího rozšíření ubytovací kapacity HOTELU BERG. Pro daný projekt prozatím není zajištěno stavební povolení ani související náležitosti. Níže je uveden zamýšlený způsob realizace projektu. Při zakoupení apartmánu nebo kdykoliv později se může nabyvatel rozhodnout, jakým způsobem bude daný apartmán využívat, přičemž základní varianty jsou tyto:

  • apartmán bude využívat částečně sám a ve zbývajícím čase jej může pronajímat,
  • apartmán lze považovat jako investici pořízenou pro výnos z pronájmu – apartmán nebude majitelem využíván, postaráme se o pravidelný výnos z pronájmu.
  • při obou variantách bude zajištěn po dohodě plný servis managementu HOTELU BERG.

Pokud se budoucí majitel rozhodne pro první variantu, sám si zvolí termín, kdy bude chtít apartmán využívat pro sebe. V době jeho nepřítomnosti budou apartmány spravovány a dále pronajímány prostřednictvím hotelového managementem, resp. provozní společnosti.

Tato společnost se bude starat o prezentaci a pronájem daného apartmánu v době, kdy nebude využíván. Nájemníkům tak bude nabízen stejně kvalitní servis, jako je poskytován hostům hotelovým.

Při druhé variantě, kdy apartmán nebude využíván vůbec, může majitel maximalizovat zisk z jeho pronájmu, a tím má možnost dosáhnout nejvyššího možného výnosu.

Proč máme vysoká očekávání ohledně výše budoucího výnosu při pronájmu apartmánů?

  • Jsme do 45 minut jízdy osobním automobilem z Prahy
  • Máchovo jezero a přístaviště do 100 metrů od areálu
  • Modernizace zázemí a pláží městem Doksy, stoupající úroveň služeb návštěvníkům
  • Návštěvnost českých letovisek nejen v letních měsících neustále stoupá
  • Máchovo jezero trpí nedostatkem kvalitního ubytování vyšší kategorie
  • Návštěvníci přestávají akceptovat podstandardní ubytování na úrovni 80. let minulého století

To jsou hlavní důvody, proč máme za to, že výnos z pronájmu apartmánů v našem projektu předčí výnos z běžného investičního bytu či výnos z apartmánu v jiné lokalitě a přinese stabilní a jistý příjem s vynaložením minimálního rizika.