cs

Dovolená s pejskem

Dovolená s pejskem

Pouze přímá rezervace bez zprostředkovatelského rezervačního systému.

Na písemný dotaz a následné odsouhlasení naší recepcí.

Ctíme zásadu, že je u nás maximálně jeden pes na patře a pes do 10 kg.


Pobyt s pejsky

 • NELZE REZERVOVAT přes Booking, Expedia, HRS, Agoda, Hotel.cz... atd. 
 • Důvodem je nejednotnost možného nastavení rezervačních systémů (Booking, Expedia, HRS, Agoda, Ostrovok, Previo ...) ve stanovení omezení počtu psů  v daném termínu na hotelu a dle námi stanovených pravidel a velikosti.
 • Ctíme pravidlo, aby byl na patře pouze jeden pes, proto je možná rezervace pouze na í recepcí.  Podmínkou je tedy rezervace pouze přes recepci HOTEL BERG a při rezervaci potvrzení domácího mazlíčky emailem v objednávce. Tedy na vyžádání a potvrzení.
 • Pouze dospělý vychovaný pejsek do maximální váhy 10 kg.
 • Odsouhlasení a domácího mazlíčka k ubytování je povinné před Vaší závaznou rezervaci. Pokud nás o něm nebudete informovat, nebudete ubytováni, uhradíte 100% storno z ceny ubytování a nemáte nárok na náhradu, kompenzaci ani změnu termínu. 
 • Cena za Vášeho domácího mazlíčka je v Hotel BERG za příplatek ve výši 450,- CZK (cca €25,-) /noc (bez krmiva) a dle dostupnosti bude srdečně vítán. 
 • Po ukončení pobytu budeme účtovat dodatečný poplatek za konečné uklizení pokoje ve výši 1000,- CZK (cca €40,-).
 

Hotelový pokoj a pejsek
Žádáme vás o pochopení, že jakékoli poškození nábytku, dveří, koberců atd. Způsobené vaším psem musí být kompenzováno. Pes se nebude pohybovat v prostoru lůžka, na čalouněných sedačkách a nábytku. Pes může být ubytován, pouze který nebude vyrušovat po dobu Vašeho pobytu ostatní hosty kňučením, štěkáním, nebo jinými projevy. Pokud necháte svého vychovaného psa na pokoji - použijte znak „NEUKLÍZET“. Takže žádný z našich zaměstnanců nevstoupí do místnosti. (Úklid nebude prováděn, pokud je váš pes v místnosti sám). Po ukončení pobytu bude ve Vašem zájmu provedena kontrola pokoje a inventáře za Vaší účasti.

Vedení na vodítku
Žádáme vás, abyste svého psa nechali na vodítku v celé hotelové oblasti, abyste předešli sporům s jinými psy a aby nedošlo k rušení ostatních hostů v domě. Žádáme vás o porozumění, abyste psy drželi na vodítku a nenechali je bez dozoru. Náš pozemek začíná přímo u hotelu, kde je velký lesopark na ideální procházku a venčení pro psy. Váš čtyřnohý přítel vám může běhat a hrát si zde. Obecně vás žádáme, abyste dbali na to, abyste udrželi čistotu hotelové oblasti a okamžitě odstranili veškerou kontaminaci. 

Prostory restaurace
Domácí zvířata mají do hotelového SPA a stejně jako do restaurací, z hygienických důvodů vstup zakázán – děkujeme za pochopení. Upozorňujeme, že je nutné vodit domácí zvířata v objektu na vodítku.

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 3 450 Kč

 • 3. Zvýhodněný pobyt s wellness s masáží (neděle - pátek)
  3. Zvýhodněný pobyt s wellness s masáží (neděle - pátek)

  od 6 440 Kč

Novinky

 • HOTEL, RESTAURACE, WELLNESS
  HOTEL, RESTAURACE, WELLNESS

  DOČASNĚ UZAVŘENO, NA VEŠKERÉ POBYTY V DOBĚ UZAVŘENÍ (I NEVRATNÉ CENY) VÁM PO DOHODĚ NABÍDNEME JINÝ TERMÍN. POUKAZY PRODLUŽUJEME DO 31.3.2021