cs

Wellness Therapy

PROCEDURY WELLNESS THERAPY

Doporučujeme rezervovat si své časy procedur před příjezdem na tel. 487 877 445.

Nabízíme možnosti výběru, masáží, zábalů, privátní vířivku, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Nejvyužívanější je Hammam, peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem. Hotel nabízí výhodné ucelené balíčky nejen pro ženy, kde součástí je vyšetření na diagnostickém přístroji, kde změříme podílu tuků, vody, svalů a biologický věk.

 • Masáže Masáže k uvolnění svalových skupin, regeneraci svalstva po fyzickém výkonu i jako celková relaxace. Jsou přirozeným a šetrným způsobem léčby a potlačování bolesti, dále povzbuzují cirkulaci tělesných tekutin a zlepšují přísun živin k ošetřeným oblastem. Provádíme masáže celého těla i masáže částečné, dále masáž při bolestech hlavy, baňkovou terapii, lymfatickou masáž dolních končetin, detoxikační medovou masáž a masáž lávovým kameny.
 • Balneoterapie ve  vanách BTL. Koupele a aromaterapie ke zmírnění nejrůznějších obtíží, jako jsou úzkost, vyčerpání, nespavost nebo stres. Vyzkoušejte relaxační a léčivé schopnosti koupelí, které působí pozitivně proti únavě svalů a kloubů, křečím, bolestem hlavy, zad, stresu i celkovému přetížení organismu.
 • Privátní vířivá vana. Možnost romantické aromakoupele ve dvou v privátní vířivé vaně bez pohledu ostatních klentů.
 • Zábaly – tělová péče. Zábaly těla jako nový druh ošetření je založen na blahodárných účincích redukční a detoxikační terapie. Tělový zábal aktivně prokrvuje, regeneruje, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, napomáhá při formování postavy, působí na zlepšení kloubní pohybovosti, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti.
 • Detoxikační zábaly zbavují organismus škodlivin. Silná mineralizace tvaruje a zpevňuje tkáně, zrychluje krevní oběh a lymfatický tok.
 • Korekční tělové zábaly působí příznivě při tvarování postavy jako nový druh ošetření je založen na blahodárných účincích redukční a detoxikační bahenní terapie. 
 • Přístrojové lymfomasáže. Aktivují lymfatický systém a výsledkem je regenerace, relaxace a detoxikace organismu, prevence a redukce celulitidy, zvýšení prokrvení kůže, normalizace napětí svalů, zlepšení transportu živin a kyslíku do tkáně.
 • Hammam. Odpočinek na mramorovém vyhřívaném masážním stole. Po prohřátí a prokrvení se provádí peeling celého těla a následná olejová masáž.
 • Oxygenoterapie. Efektivní inhalační kyslíková procedura, je možné ji absolvovat i ve dvojici.
 • Lakonium. Předehřátí před masáží a antioxidační procedury.
 • Solární louka. Solární louka Klafs příjemně prohřeje a šetrně opálí pokožku.
 • Diagnostika a navržení vhodných procedur. Součástí balíčků kontrola a doporučení therapií, za tímto kromě váhy, tlaku provádíme vyšetření na diagnostickém přístroji Tanita, kde změříme podílu tuků, vody, svalů a biologický věk.

 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • Romantický spa wellness pobyt pro pár
  Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 3 095 Kč

 • Cesta za zdravím mimo víkend na Bergu
  Cesta za zdravím mimo víkend na Bergu

  od 5 399 Kč

Novinky

 • SVATÝ VALENTÝN
  SVATÝ VALENTÝN

  ...a slavíme svatého Valentýna K valentýnskému obědu nebo večeři sklenka prosecca jako pozornost doporučujeme:— Tataráček jako předkrm— Lososový krém jako hlavní jídlo— Valentýnská pizza— Pikantní hovězí nudličky Mafioso— Risotto polpette di agnello— Královský ořechový dort Rezervujte si místo v restauraci na telefonním čísle 487 525 405

 • Oslavte s námi Mezinárodní den Pizzy
  Oslavte s námi Mezinárodní den Pizzy

  ve dnech 6.2 do 12.2  9. února připadá mezinárodní den pizzy, a připomíná tak jedno z nejpopulárnějších italských jídel, které se těší oblibě po celém světě. Češi každý rok sní více než 31 milionů pizz. Průzkum ukázal, že nejraději mají Capricciosu. Studenti a mladí lidé si dávají nejčastěji Margheritu a ženy si nejčastěji objednávají Hawaii ...

 • RACLETTE
  RACLETTE

  Přijdtě si ochutnat a sami na stole připravit Raclette. Na stůl pro Vás připravíme raclette gril Základem všech variant je 150 g sýru raclette (na osobu) nakrájeného na plátky a doplněného bramborami ve slupce, sušená šunka, nakládané okurky a mladé cibulky Jednotlivé plátky sýru postupně vkládáme pod gril a zapékáme pod ním. Mezitím si na talíři připravíme brambory, které můžeme či nemusíme loupat, sušenu šunku a nakládanou zeleninu. Raclette je hotov, když se na pánvičce začne pohybovat a probublávat. Hotový raclette naléváme přímo na brambory se zeleninou a šunkou. Potřebujete pauzu? Raclette gril si na chvilku vypněte a pokračujte až Vám slehne