cs

Wellness Therapy

PROCEDURY WELLNESS THERAPY

Náš Tip: doporučujeme rezervovat si své časy procedur před příjezdem

 

To nejlepší pro své zdraví a krásu získáte návštěvou Wellness Therapy centra hotelu Berg ve Starých Splavech. Procedury můžete nyní zakoupit v sadě tematických balíčků. Užijete si například sluneční louku, lymfomasáž, oxygenoterapii, hammam, masáže celého těla a mnoho dalších procedur.

V den čerpání balíčku získáte zdarma vstup do privátní části WELLNESS SPA se saunami a další bonusy. Informace v balíčku, nebo narecepci.

Zůstaňte v kontaktu, staňte se fanouškem hotelu Berg na Facebooku.

Přijďte se osobně seznámit s nabídkou procedur, mezi které patří masáže, balneoterapie, pedikúra, kosmetika, zábaly, přístrojová lymfomasáž, hammam nebo oxygenoterapie. Wellness Therapy nabídkou tak rozšiřujeme naši hotelovou Spa Wellness část, kde můžete relaxovat v bazénu, vířivce, finské nebo parní sauně, biosauně, využít solární louku nebo fitness.

Wellness Therapy

WELLNESS THERAPY nabízí možnosti výběru, masáží, zábalů, privátní vířivku, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Nejvyužívanější je Hammam, peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem. Hotel nabízí výhodné ucelené balíčky nejen pro ženy, kde součástí je vyšetření na diagnostickém přístroji, kde změříme podílu tuků, vody, svalů a biologický věk.

Masáže

Masáže slouží k uvolnění svalových skupin, regeneraci svalstva po fyzickém výkonu i jako celková relaxace. Jsou přirozeným a šetrným způsobem léčby a potlačování bolesti, dále povzbuzují cirkulaci tělesných tekutin a zlepšují přísun živin k ošetřeným oblastem. Masáže jsou zřejmě staré jako lidstvo samo a do dnešní doby prodělaly značný vývoj od příjemných dotyků přes tření bolavých a zraněných končetin až po propracovaný systém masážních hmatů, který se zkoušel, ověřoval a piloval po celé generace. U různých kultur nacházíme různé způsoby masáží. Nejznámější jsou u nás masáže východních kultur. Každý způsob, ať už asijský nebo evropský, je tělu nějakým způsobem prospěšný. V Hotelu Berg provádíme masáže celého těla i masáže částečné, dále masáž při bolestech hlavy a migréně, baňkovou terapii, lymfatickou masáž dolních končetin, detoxikační medovou masáž a masáž lávovým kameny.

Balneoterapie

Koupele a aromaterapie jsou již po staletí využívány ke zmírnění nejrůznějších obtíží, jako jsou úzkost, vyčerpání, nespavost nebo stres. Působí také pozitivně při zažívacích potížích nebo nemocích dýchacího ústrojí. V kombinaci s blahodárnou horkou lázní je účinek aromaterapie navýsost komplexní.Vyzkoušejte neobyčejné relaxační a léčivé schopnosti koupelí, které působí pozitivně proti únavě svalů a kloubů, křečím, bolestem hlavy, zad, stresu i celkovému přetížení organismu. Díky působení okysličené vody se pokožka prokrví, svaly se uvolní a látková výměna se zrychlí. Odměnou Vám bude pocit uvolnění a duševní relaxace.

Romantické aromakoupele ve dvou v privátní vířivé vaně bez pohledu ostatních klentů.

Zábaly – tělová péče

Detoxikační zábaly zbavují organismus škodlivin. Korekční tělové zábaly působí příznivě při tvarování postavy. Zábaly těla jako nový druh ošetření je založen na blahodárných účincích redukční a detoxikační bahenní terapie. Využívá aktivní mořské usazeniny a éterické oleje, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Díky zrychlenému lymfatickému toku se vpravují do kožních tkání minerály, což podporuje vyvážení organismu. Silná mineralizace tvaruje a zpevňuje tkáně, zrychluje krevní oběh a lymfatický tok. Každý tělový zábal aktivně prokrvuje, regeneruje, odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu z tkání, napomáhá při formování postavy, působí na zlepšení kloubní pohybovosti, uvolnění křečí a svalové ztuhlosti. V našem hotelu si můžete dopřát zábaly bahenní z mořských řas, čokoládový, z včelího vosku, parafínový a darů moře.

Přístrojové lymfomasáže

Aktivují lymfatický systém a výsledkem je regenerace, relaxace a detoxikace organismu, prevence a redukce celulitidy, zvýšení prokrvení kůže, normalizace napětí svalů, zlepšení transportu živin a kyslíku do tkáně.

Hammam

Odpočinek na speciálním mramorovém vyhřívaném masážním stole. Po dokonalém prohřátí a prokrvení se provádí peeling celého těla, mýdlová nebo olejová masáž.

Oxygenoterapie

Velmi efektivní inhalační kyslíková procedura, je možné ji absolvovat i ve dvojici.

Lakonium

Předehřátí před masáží, antioxidační procedury.

Solární louka

Solární louka Klafs příjemně prohřeje a šetrně opálí pokožku.

Diagnostika a navržení vhodných procedur

Součástí balíčků kontrola a doporučení therapií, za tímto kromě váhy, tlaku provádíme vyšetření na diagnostickém přístroji Tanita, kde změříme podílu tuků, vody, svalů a biologický věk.

Pobytové balíčky

 • Jeden den regenerace a odpočinku s procedurami pro pár na jednu noc
  Jeden den regenerace a odpočinku s procedurami pro pár na jednu noc

  od 2 607 Kč

 • Balíček Rituál Therapy s procedurami pro dvě osoby na dvě noci
  Balíček Rituál Therapy s procedurami pro dvě osoby na dvě noci

  od 3 581 Kč

Novinky

 • On-line check-in, vstup do pokoje přez Váš smartphone.
  On-line check-in, vstup do pokoje přez Váš smartphone.

  Novinka pro stále klienty.  

 • CZECH HOTEL AWARDS 2016 - HOTEL ROKU
  CZECH HOTEL AWARDS 2016 - HOTEL ROKU

  HOTEL BERG - HOTEL OF THE YEAR 2016 - ABSOLUTE WINNER SPA @ WELLNESS

 • Nová podoba webových stránek
  Nová podoba webových stránek

  Jistě jste si všimli změny podoby webových stránek, které jsme se pro Vás snažili udělat co nejpřehlednější. Přímo z detailu balíčku tak můžete jednoduše zaslat poptávku na Vámi vybraný pobyt.