Fotogalerie
HOTEL BERG
Lázeňský vrch 82
Staré Splavy, 471 63


+420 487 877 445

Pokoje a suite Hotelu Berg****

Pokoje a suite jsou vybaveny novým nábytkem, postele zdravotními matracemi. Pokoje jsou doplněny pohodlnými čalouněnými rozkládacími pohovkami a křesly, které mohou sloužit jako případné přistýlky. LCD televizory s českými i zahraničními programy, telefonem, trezorem, pokojovým barem a blackoutovými závěsy.

Pokoje a suite mají předsíňky s vestavěnými skříněmi a zrcadlem. Koupelny jsou vybaveny WC, sprchou, umývadlem s toaletkou, mají podlahové vytápění, žebříkové radiátory, vysoušeče vlasů.

Na vstupech je kartový hotelový systém, bezdrátové připojení k internetu (WiFi) je k dispozici v celém hotelu. Pokoje a suite v 3NP jsou standardně vybaveny klimatizací.

Jeden jednolůžkový pokoj je upraven, tak že disponuje bezbariérovou komunikací do restaurace, wellness, i do recepce.

Parkování je k dispozici v areálu hotelu.

 

JUNIOR SUITE

Junior suite obsahují 2 ložnice (počet postelí v 1.pokoji + počet přistýlek v 1.pokoji)+(počet postelí v 2.pokoji + počet přistýlek v 2.pokoji)

Vybavení základní : Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby ( další přistýlky jsou možné viz tabulka ). Strava: ubytování se snídaní.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 5 Telefon TV Satelitní TV Trezor Internet zdarma Hotelový textil Sprcha WC Lednice Minibar Fén na vlasy Ústřední topení Vhodný pro domácí zvíře

DOUBLE ROOM

Standardní pokoj. Vybavení základní : pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.

Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuelně od 16 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby (další přistýlky jsou možné viz tabulka ). Strava: ubytování se snídaní.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 2 Telefon TV Satelitní TV Trezor Internet zdarma Hotelový textil Sprcha WC Lednice Minibar Fén na vlasy Ústřední topení Vhodný pro domácí zvíře

DOUBLE ROOM WITH BALCONY

Standardní hotelový pokoj navíc s přístupem na balkon s výhledem na Máchovo jezero, který je určený pouze pro tento hotelový pokoj. Vybavení základní: Pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.

Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuelně od 16 -38,5 m2 obsazení: 2 osoby (další přistýlky jsou možné viz tabulka) Strava: ubytování se snídaní.

Počet lůžek: 2 Balkón

SINGLE ROOM

WELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezeraSingle room - WELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezeraWELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezera

Standardní pokoj. Vybavení základní : Pokoj má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi.

Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuelně od 16 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby (další přistýlky jsou možné viz tabulka ). Strava: ubytování se snídaní.

Počet lůžek: 1 Počet přistýlek: 2

SUITE WITH BALCONY

Suite with balcony - WELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezeraWELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezeraSuite with balcony - WELLNESS HOTEL BERG – ubytování v romantickém hotelu na břehu Máchova jezera

Apartmán obsahující 2 ložnice (počet postelí v 1.pokoji + počet přistýlek v 1.pokoji)+(počet postelí v 2.pokoji + počet přistýlek v 2.pokoji)

Vybavení základní : Každý pokoj a apartmán má vlastní koupelnu. Koupelny vybaveny WC a sprchou podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 -38,5 m2. Obsazení: 2 osoby ( další přistýlky jsou možné viz tabulka ). Strava: ubytování se snídaní.

Počet lůžek: 2 Počet přistýlek: 4

Rezervace

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Akční nabídky a slevy

Výhodné balíčky, akce a slevy

Proč nás navštívit

  • Krásné prostředí lesů Máchova kraje, pouze sto metrů k jezeru
  • Romantické **** ubytování ve 21 pokojích a suitách
  • Wifi free v celém hotelu
  • Uzavřené parkování střežené kamerovým systémem
  • Wellness na ploše 650 m2
  • Výběrová gastronomie À la carte, degustační menu, sezonní nabídky
  • Vinotéka s 13.000 láhvemi
  • Galerie „Ringoland“
  • Kongresový sál a salonky pro Vaše soukromé oslavy, svatby, konference a firemní akce
  • On-line rezervace