cs

GASTRONOMIE

GASTRONOMIE

 

Přímé telefonní číslo do restaurace Berg pro rezervaci stolu je 487 525 405.

Snídaně

Bohaté snídaňové, menu s výběrem sezónních a regionálních produktů a bioproduktů. Teplá i studená snídaně. Výběr čerstvého pečiva. Denně čerstvá nabídka sladkých pečených specialit. Nechybí koutek s energerticky hodnotnými cereálními produkty pro vitalitu a zdraví. Lze objednat snídaňový room servis i snídaňové balíčky.

Jídelní lístek

Po celý den výběr z jídelního lístku Alla card. Naše nabídka je složena z tradičních jídel z oblastí Itálie a středozemí. Pravidelně vybíráme a doplňujeme o nabídkové menu, kde jsou zastoupeny sezónní speciality.Jídelní lístek v českém jazyce (PDF, 240 kB) Jídelní i vinný lístek pro vás neustále zdokonalujeme, a proto jej zde berte jako informativní.

Hotelovým klientům nabízíme večerní hotelové čtyřchodové menu. Večerní hotelové menu obsahuje salátový talíř, polévku, výběr ze dvou hlavních jídel a dezertů složených z našich hotelových specialit.

Na přání připravíme dietní jídla různého zaměření.

Sezonní nabídka

Pravidelně připravujeme tématické kulinářské a sezonní menu jako vánoční, silvestrovské, valentýnské, svatomartinské, velikonoční, chřestové a lehké letní, ...

Nápojový lístek

Nápojový lístek, kromě klasických nealkoholických nápojů obsahuje pramenitou a sycenou vodu BERG. Oblíbené jsou domácí limonády a vlastní ledový čaj, který připravíme přímo před Vámi.

Na baru můžete ochutnat z nabídky: Brandy & Cognac, Gin, Vodka, Likér, Teqiuila, Rum a kompletní sortiment Grappa NONINO a rodinného partnerského lihovaru ŽUFÁNEK.

Pitný režim v době provozu saun ve Spa Wellness části hotelu u bazénového baru

Vinotéka

Naše vinotéka s 13.000 láhvemi moravských, italských, francouzských vinařů. Vína, která Vám nabízíme, jsou pečlivě vybírána, nabízíme ojedinělou a mimořádnou selekci ušlechtilých vín. Nabízíme i výběr z našeho archivu, kde je vybráno 200 francouzských červených vín a archivních porstských vín v ročnících od roku 1960 do 1983.

Vinný lístek restaurace Berg (PDF, 365 kB)

Restaurace

 • snídaně podáváme denně od 7:30 do 10:30 hodin
 • večerní menu servírujeme hotelovým hostům denně od 18.30 do 21:30 hodin
 • restaurace je otevřena denně od 11.30 do 22 hodin

Pobytové balíčky

 • od 2 607 Kč

 • od 3 581 Kč

Novinky

 • CZECH HOTEL AWARDS 2016 - HOTEL ROKU
  CZECH HOTEL AWARDS 2016 - HOTEL ROKU

  HOTEL BERG - HOTEL OF THE YEAR 2016 - ABSOLUTE WINNER SPA @ WELLNESS

 • Nová podoba webových stránek
  Nová podoba webových stránek

  Jistě jste si všimli změny podoby webových stránek, které jsme se pro Vás snažili udělat co nejpřehlednější. Přímo z detailu balíčku tak můžete jednoduše zaslat poptávku na Vámi vybraný pobyt.

 • Oslavte s námi od 9.2 do 15.2 2016 Mezinárodní den Pizzy
  Oslavte s námi od 9.2 do 15.2 2016 Mezinárodní den Pizzy