cs

Wellness wine

WELLNESS WINE

Náš Tip: doporučujeme rezervovat si své časy procedur před příjezdem

Novinkou v Hotelu Berg od 1.6.2016 je wellnesswine, wellness procedury s využitím regeneračních a zkrášlujících účinků vinné révy. Ve Francii vznikly první vinné lázně přibližně před 15 lety a terapie skloubené s účinky vinné révy jsou velice oblíbené také v USA, Španělsku a Itálii. Wellnesswine je odrazem požadavků dnešní společnosti, která upřednostňuje zdravý životní styl a návrat k přírodě. Vinná réva je tak ideálním přírodním produktem, který patří mezi nejsilnější antioxidanty, zabraňuje tvorbě vrásek a obsahuje mnoho hodnotných látek.

Plody vinné révy obsahují resveratrol, což je přírodní antioxidant s přibližně dvacetkrát silnějším účinkem než v případě vitaminu C nebo E. Tato látka má také protirakovinné účinky. Olej z hroznových jader zase zabraňuje tvorbě vrásek a navrací pokožce pružnost.

Wellnesswine je tak ideální nejen pro relaxaci, ale také pro zdraví, krásu a očistu celého organismu. Léčivé jsou prakticky všechny části vinné révy, využít se dají vinné listy, pupeny, vinný cukr, olej i matolina (stonky, zrníčka a slupky zbylé po vylisování hroznů). Vinné koupele zregenerují organismus a zkrášlí pokožku, masáže, peeling a kosmetické procedury zase posilují krevní oběh a imunitní systém a pomáhají s očistou organismu.Pro ty, kteří upřednostňují víno v tekuté podobě máme vinotéku s přibližně 13.000 lahvemi vín.

„Znalost vína může být radostí po celý život člověka.“ Ernest Hemingway 

Vinné masáže

Použití vinného oleje při masážích, hydratují Vaši pokožku a pleť.

Hammam

Peeling z jader hroznového vína celotělový. Peeling je příprava na zábal anebo jako očista těla. Pomocí rozdrcených hroznových jader dostáváme do těla energii.

Vinné zábaly

Vinné zábaly, které revitalizují pokožku, mají antioxidační účinky. Tento zábal zpomaluje stárnutí pleti, vyrovnává její strukturu, má silné antioxidační a detoxikační účinky. Pleť zjemňuje, zvláčňuje a regeneruje.

Koupele ve víně

Do koupele se přilije několik deci vína či sektu, tato koupel je určena k odpočinku a doporučujeme si při ní vychutnat sklenku vína.

Vinné detoxikace

Detoxikace tělo očišťuje, dodává mu hloubkovou regeneraci a zklidnění mysli. Vinný zábal dodá Vašemu tělu kompletní očistu.

Vínem proti celulitidě

Používáme jadra, vinný cukr, vinný olej a matolinu. (Matolina je silný antioxidant ze stonku jádra a slupky po vylisování hroznu)

Relaxace s vínem v privátním SPA WELLNESS

Našim klientům k Wellnesswine therapiím doporučíme kterou část SPA WELLNESS vhodně využít.
Zde na Vás čekájí: Kneippovy lázně, solární louka, finská sauna HELSINKY, biosauna OSLO, parní sauna SALZBURG, ochlazovací bazének, odpočívárna saunové části se sprchami, whirlpool, vnitřní bazén o rozměrech 10×4,5 metru s hloubkou 1,5 metru.
I zde je Vás připraven bar, kde si můžete vychutnat vybraná vína.
 Rezervovat online

Pobytové balíčky

 • 1. Romantický spa wellness pobyt pro pár
  1. Romantický spa wellness pobyt pro pár

  od 3 350 Kč

 • Pobytový týdenní balíček (sobota - sobota)
  Pobytový týdenní balíček (sobota - sobota)

  od 9 121 Kč

Novinky

 • ABSOLUTE WINNER HOTEL OF THE YEAR 2018  SPA & WELLNESS
  ABSOLUTE WINNER HOTEL OF THE YEAR 2018 SPA & WELLNESS

  Děkujeme za podporu, získali jsme titul.

 • Booking 2017
  Booking 2017

  Získali jsme Certifikát : Guest Review Awards 2017

 • TRIPADVISOR
  TRIPADVISOR

  Získali jsme certifikát vyjímečnosti 2017 TRIPADVISOR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..