Fotogalerie
HOTEL BERG
Lázeňský vrch 82
Staré Splavy, 471 63


+420 487 877 445

Hotel Berg **** Staré Splavy

Hotel nabízí romantické ubytování v 21 pokojích a suitách (apartmánech) s kapacitou 85 lůžek.

Pokoje jsou v kategoriích : jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s balkonem, junior suite a suite s balkonem. Junior suite mají dvě ložnice a jsou vhodné pro rodinnou rekreaci i s více dětmi. Suite jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku. 

V hotelu najdete kongresovou halu, salonky určené na privátní akce, restauraci s letními terasami, bar s tanečním parketem, vinotéku s 13.000 lahvemi tuzemských a evropských vín, galerii „RINGOLAND“ a wellness zóny. Ty jsou rozděleny na části FAMILY SPA WELLNESS, WELLNESS THERAPY a FITNESS.

V privátní části (bez veřejného přístupu) FAMILY SPA WELLNESS je vnitřní vyhřívaný bazén, jakuzzi, Kneippovy lázně, solární louka, finská sauna „HELSINKY“, biosauna „OSLO“, solný parní box „SALZBURG“ a bazénový bar.

Část WELLNESS THERAPY nabízí možnosti výběru masáží, zábalů, privátní vířivku, koupele v regeneračních vanách, ale i přístrojové lymfomasáže a oxygenoterapii. Nejvyužívanější je Hammam, peeling celého těla na předehřáté mramorové desce s hřejivým zábalem.


 

Ocenění a certifikace

Hotel roku 2015 – zvítězili jsme jako absolutní vítěz v Czech Hotel Awards v kategorii Hotel roku 2015 v kategorii 4**** a v kategorii SPA & WELLNESS.

Zvítězili jsme v 2015 v regionu libereckého kraje v kategorii Spa & Wellness a kategorii 4****, Hotel Berg tak získal titul Hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards regionální vítěz libereckého kraje.

Hotel roku 2014 – zvítězili jsme v regionu libereckého kraje v kategorii Spa & Wellness, a Hotel Berg tak získal titul Hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards.

Zvítězili jsme jako absolutní vítěz v ČR v kategorii Hotel roku 2014 v kategorii 4****

Hotel roku 2013 – zvítězili jsme v regionu libereckého kraje v kategorii Spa & Wellness, a Hotel Berg tak získal titul Hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards.

Zvítězili jsme jako absolutní vítěz v ČR v kategorii Hotel roku 2013 v kategoriích Spa & Wellness a 4****

Hotel roku 2012 – zvítězili jsme v regionu libereckého kraje v kategorii Spa & Wellness, a Hotel Berg tak získal titul Hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards.


Čtyři **** pro Hotel Berg na období 2012-2014 – V květnu 2012 jsme získali od Asociace hotelů a restaurací ČR certifikát udělující našemu hotelu čtyři **** v kategorii Hotel.
 

Hotel Berg je nekuřácký – Od února 2012 podporujeme iniciativu Nekuřácká restaurace, a proto jsme se přihlásili s naší hotelovou restaurací s terasou, lobby barem a také barem Melodie k respektování nekuřáků a zlepšení prostředí vůbec.

 

Předpověď počasí pro Staré Splavy

Nedaleké Doksy a vlastně celá oblast Máchova jezera budou mít předpověď počasí na následující tři dny velmi podobnou.

Nezapomeňte, že v Hotelu Berg se s celou rodinou zabavíte za každého počasí.

Rezervace

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Akční nabídky a slevy

Výhodné balíčky, akce a slevy

Proč nás navštívit

  • Krásné prostředí Máchova kraje, pouze sto metrů k jezeru
  • Luxusní **** ubytování ve 21 pokojích a apartmánech
  • Parkování přímo v areálu hotelu střeženém kamerovým systémem
  • Wellness: vnitřní bazén, vířivka, Kneippovy lázně, finská sauna, bio sauna, pára, masáže a zábaly
  • Hotelový fitness
  • Restaurace, lobby bar, bar Melodie, venkovní terasa
  • Výběrová gastronomie À la carte, degustační menu, coffee break, room service a bohatý výběr vín
  • Relaxační a romantické pobyty
  • Oslavy, svatby, školení, firemní akce
  • On-line rezervace